Aktuality

MTB Qwert maraton 2012 – 13. ročník

Přeji dobrý den,

byli jsme jako TTC Litvínov, osloveni pořadateli akce Krušnohorský MTB Qwert maraton 2012 – 13. ročník s žádostí o zajištění pořadatelské činnosti – traťový komisaři. Této akce jsme se někteří z klubu zúčastnili již v loňském roce. Za tuto spolupráci máme od firmy Qwert, s.r.o. přislíben finanční dar do klubové pokladny. Žádám vás tímto o zapojení do této akce, abychom mohli využít nabídky finančního daru od pořadatele.

Termín akce: 4. 8. 2012 od 9:00, Start a cíl: Meziboří

Náplní práce traťového komisaře je koordinovat a usměrňovat dopravu v daném úseku tratě, která mu bude před závodem přidělená. Dále pak ukazovat závodníkům v případě nejasností jakým směrem závod pokračuje. Traťový komisař před závodem vyfasuje: propagační tričko akce, výstražnou reflexní vestu a píšťalku. Loni, jsme každý jako odměnu, dostal 300 Kč a po závodě pro nás bylo připravené občerstvení v cíli.

Časová náročnost akce je cca 2 – 3 hodiny. Čas kdy musí být komisař na pozici je odvislí od toho v jakém úseku tratě se bude nacházet. tzn., když závod začíná v 9:00 a pozice komisaře je v polovině tratě, tak se musí komisař na místo dostavit v 10:00. Komisař má určené pouze jedno stanoviště na trati a po projetí pořadatelského vozu za posledním cyklistou se může odebrat do cíle, kde na něj bude čekat občerstvení.

Komisaři je před závodem (týden) stanoveno v jakém čase se má nacházet v daném místě a komisař se na určené místo musí dopravit vlastními silami. Místa jsou z převážné části dostupná autem, nebo můžete využít kolo. Kdo se bude chtít akce zúčastnit a nebude mít možnost vlastní dopravy, tak ho na místo dopravím autem já. Další informace o závodu: http://www.qwertmaraton.cz/.

V případě nejasností a dotazů se na mě můžete obracet skrze e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně. Vše potřebné s pořadateli vyřídím a zajistím.

Termín a forma pro přihlášení: do 27.7.2012 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do akce můžete zapojit i rodinné příslušníky. Čím více nás bude, tím více můžeme dostat peněz. Pokud se akce budete moc zúčastnit, potvrďte mi vaší účast co nejdříve, ať můžu pořadateli nahlásit alespoň nějaké předběžné stavy.

 

Děkuji Radek