Aktuality

Déčko spolehlivě boduje

Další dvě utkání sehrálo naše D družstvo v krajském přeboru 2. třídy sk. B. Nejprve v domácím prostředí přehráli Spořice a následně bodovali v Chomutově na Březenecké.

TTC Litvínov D – TJ Sokol Spořice A 15:3

Sestavy: Litvínov – V. Beránek, J. Smrčka, V. Smejkal, L. Fencl, M. Pichová

Spořice -Stareček, Brandt, Rokyta a Klimeš

Jasné vítězství domácích. Zcela a naprosto s přehledem porazili svého soupeře ze Spořic. Ti přijeli do Litvínova bez tří opor (Prchal, Bareš, Gabriel) a na jejich výkonu to bylo znát. V tréninkovém tempu dovedli domácí zápas do konečného vítězství. Body V.Beránek (4,5), Smejkal (3,5), Fencl (4,5), Smrčka (2,5) a střídající Martina Pichová bez bodu.

 

TJ Baník Březenecká B – TTC Litvínov D 7:11

Domácí sestava: Jiří Šmíd, Josef Mandák, Petr Cipro a Kamila Feiglová

Sestava hostí: Václav Beránek, Hynek Váňa, Vít Smejkal a Martina Pichová

 

Tentokráte pro naše družstvo utkání nezačalo dobře. Obě čtyřhry zůstaly na pálkách domácích. Síla našeho družstva je především ve dvouhrách. To se také plně ukázalo. Poprvé v této sezóně nastoupil Hynek Váňa a svými (3 body) pomohl k celkovému vítězství. V. Beránek neztratil zápas (4 body), V. Smejkal svým tradičním výkonem (3 body) neponechal nic náhodě. Martina Pichová i přes zvýšenou bojovnost vyšla i tentokráte naprázdno. Poslední dvouhry utkání se nehrály a obě družstva si je skrečí rozdělila po bodu. V tabulce je naše D družstvo bez ztráty bodu zatím na druhém místě se stejným počtem bodů společně s KST Most.